Zlínský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
MSL Muži I.
ZL mladší žactvo I
ZLJ mladší žactvo I
MSL Muži II.
Rozpis soutěže
MSL Muži II.
ZL mladší žactvo II
ZLJ mladší žactvo II
ZL starší žáci
ZLJ Starší žáci
ZL Starší žačky
ZLJ Starší žačky
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže MSL Muži II.
podzim - 1. kolo
8.9.2019
15:00
TB001
SK Droždín
-
HC Hlučín
Roman Filipec
,
Marek Tůma
,
7.9.2019
11:00
TB002
TJ Valašské Meziříčí
-
Sokol Klimkovice
Jan Divácký
,
Jaromír Mach
,
7.9.2019
17:00
TB003
Házená Paskov
-
HC Nový Jičín
Radek Martiník
,
Zbyněk Horalík
,
podzim - 2. kolo
15.9.2019
10:00
TB004
HC Hlučín
-
HC Nový Jičín
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
14.9.2019
10:00
TB005
Sokol Klimkovice
-
Házená Paskov
Přemysl Blaha
,
Čestmír Kořínek
,
15.9.2019
15:00
TB006
SK Droždín
-
TJ Valašské Meziříčí
Tomáš Hofírek
,
Martin Staněk
,
podzim - 3. kolo
21.9.2019
11:00
TB007
TJ Valašské Meziříčí
-
HC Hlučín
Tomáš Galus
,
Dominik Novosád
,
21.9.2019
17:00
TB008
Házená Paskov
-
SK Droždín
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
22.9.2019
17:00
TB009
HC Nový Jičín
-
Sokol Klimkovice
Tomáš Fiala
,
Radek Horák
,
podzim - 4. kolo
29.9.2019
10:00
TB010
HC Hlučín
-
Sokol Klimkovice
Jiří Štefek
,
Radomír Kuča
,
28.9.2019
15:00
TB011
SK Droždín
-
HC Nový Jičín
Michaela Krobothová
,
Adéla Kummerová
,
28.9.2019
11:00
TB012
TJ Valašské Meziříčí
-
Házená Paskov
Josef Stoklasa
,
Jaromír Krejčí
,
podzim - 5. kolo
5.10.2019
17:00
TB013
Házená Paskov
-
HC Hlučín
Tomáš Fiala
,
Radek Horák
,
6.10.2019
17:00
TB014
HC Nový Jičín
-
TJ Valašské Meziříčí
Milan Pelech
,
Jakub Verlík
,
5.10.2019
13:00
TB015
Sokol Klimkovice
-
SK Droždín
Martin Cáb
,
Barbara Noworytová
,
jaro - 6. kolo
13.10.2019
10:00
TB016
HC Hlučín
-
SK Droždín
Radek Horák
,
Jiří Korčák
,
12.10.2019
10:00
TB017
Sokol Klimkovice
-
TJ Valašské Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
13.10.2019
17:00
TB018
HC Nový Jičín
-
Házená Paskov
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 7. kolo
20.10.2019
17:00
TB019
HC Nový Jičín
-
HC Hlučín
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
19.10.2019
17:30
TB020
Házená Paskov
-
Sokol Klimkovice
Tomáš Fiala
,
Zbyněk Horalík
,
19.10.2019
11:00
TB021
TJ Valašské Meziříčí
-
SK Droždín
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 8. kolo
nezadáno
11:00
TB022
HC Hlučín
-
TJ Valašské Meziříčí
Michal Vacula
,
Petr Kichner
,
nezadáno
15:00
TB023
SK Droždín
-
Házená Paskov
Valdemar Macharáček
,
Antonín Staněk
,
nezadáno
10:00
TB024
Sokol Klimkovice
-
HC Nový Jičín
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
jaro - 9. kolo
nezadáno
10:00
TB025
Sokol Klimkovice
-
HC Hlučín
Čestmír Kořínek
,
Jan Odehnal
,
nezadáno
17:00
TB026
HC Nový Jičín
-
SK Droždín
Martin Cáb
,
Jakub Verlík
,
nezadáno
17:00
TB027
Házená Paskov
-
TJ Valašské Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 10. kolo
nezadáno
11:00
TB028
HC Hlučín
-
Házená Paskov
Anna Pietrová
,
Aneta Kneislová
,
nezadáno
11:00
TB029
TJ Valašské Meziříčí
-
HC Nový Jičín
Tomáš Galus
,
Tomáš Kučerka
,
nezadáno
15:00
TB030
SK Droždín
-
Sokol Klimkovice
Jiří Kräuter
,
Iva Ulrychová
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.